17 آبان ماه 1400
مدیرعامل میکامال در نشست خبری با رسانه ها

برای توسعه و پیشرفت باید مطالبه‌گر بود


نادر کشتکار مدیرعامل میکامال با اشاره به نقش اصحاب رسانه در پیشرفت و توسعه کشور گفت: برای ایجاد توسعه و طی کردن مسیر پیشرفت باید مطالبه‌گر باشیم. کشتکار در نشست صمیمانه با اهالی رسانه ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت خبرنگاران در بخش های مختلف بخصوص در دوران پاندمی کرونا تاکید کرد که جزیره کیش در دوران گذار قرار دارد و باید با تلاش و همدلی این دوران را با آرامش بگذاریم. وی با تصریح این نکته که مطالبات شما اصحاب رسانه باید در کنار توسعه معنا یابد گفت: موضوع مطالبه‌گری نباید با حرفه‌ای بودن خلط شود، این مطالبه‌گری باید در دو بخش دولتی بعنوان حمایت‌گر و خصوصی بعنوان عملگرا تعریف شود. مدیرعامل شرکت پارس میکاکیش گفت: در عین اینکه مطالبات و خواست ها باید مطرح شود، باید در نظر داشته باشید که برای سرمایه گذاران و بخش خصوصی جذابیت‌های منطقه را نیز باز‌نمایی کنید. وی با تاکید بر اینکه همه کیشوندان یک وجه اشتراک بنام صیانت از جزیره کیش دارند گفت: ما فرزندی به نام کیش داریم که همه باید از آن مراقبت کنیم. کشتکار در ادامه اشاره کرد که نگاه مغرضانه ما را از هدف اصلی‌مان که توسعه کیش است دور می‌کند، باید مراقب باشیم و اجازه ندهیم که ادعاهای غلط و مغرضانه، ناخواسته زمینه ساز نابودی صنعت گردشگری کیش شود، نباید دارایی و ثروت مشترکمان که حفظ جزیره کیش است را نا آگاهان روز به روز نحیف‌تر و ضعیف‌تر کنند. مدیرعامل میکامال گفت: در راستای توسعه و پیشرفت جزیره کیش طیف وسیعی از اقشار مختلف نقش و سهم دارند به این مفهوم که از سرمایه‌گذاران تا کارگران زحمت‌کش و در کنار آنها رسانه ها و خبرنگاران همگی برای رشد و تعالی کیش تلاش می‌کنند بنابر این حفظ اتحاد و یکپارچگی و تمرکز بر توسعه کیش به عنوان هدف غایی، از نکات حائز اهمیت در این مسیر است. کشتکار در ادامه با اشاره به روند پیشرفت پروژه مرکز خرید و تفریح میکامال گفت: تاکنون چیزی بالغ بر ۳۰۰ واحد از ۶۴۰ واحد تجاری نهایی شده و دکوراسیون غرف نیز در دستور کار قرار گرفته است. وی با اشاره به انجام تست سرد تله کابین میکامال در ایام عید نوروز تاکید کرد که در آینده ای نزدیک این بخش از مجموعه‌های تفریحی میکامال در مدار استفاده دائم بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.در ادامه این نشست صمیمانه، خبرنگاران رسانه‌های مختلف به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

04 مهر ماه 1401

تابستان که تمام می‌شود خیلی‌ها سواحل جنوبی کشور و بازدید از جاهای دیدنی کیش را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند.

30 شهریور ماه 1401

وقتی به جزیره کیش سفر می‌کنید علاوه بر بازدید از جاهای دیدنی کیش مثل اسکله تفریحی و مجموعه میکامال، حتما غذاهای محلی این جزیره را هم تجربه کنید.

26 شهریور ماه 1401

شاید برای شما هم این سوال مطرح شود که برای بازدید از جاهای دیدنی کیش و استفاده از جاذبه های آن مثل تونل باد میکامال چه فصلی را برای سفر انتخاب کنید.

ما را دنبال کنید

شاید شما سفر به کیش را در برنامه خود گذاشته باشید اما ندانید که برای استفاده بهتر از زمان اقامت در کیش و لذت بردن از این فرصت گردشگری، چه چیزهایی را باید در برنامه سفر خود جای دهید. برای این کار معمولا جاذبه های گردشگری کیش را در اینترنت جستجو می کنید یا دنبال مکان های توریستی یا یا جاهای دیدنی کیش می گردید.شاید اگر بخواهید برنامه سفر دقیق تری داشته باشید چیزهایی مثل هتل های کیش، آب و هوای کیش، اقامت در کیش، غواصی در کیش، غذای دریایی، پارک دلفین ها، تفریحات کیش، بازی های آبی یا چیزهایی مثل این را هم جستجو کنید تا برنامه سفر دقیق تری داشته باشید. ... اما ما اینجا می خواهیم به شما کمک کنیم تا در زمان اقامت در کیش، جاهای شگفت انگیز تری ببینید و و وقتی برگشتید اگر کسی از شما پرسید توی کیش خوش گذشت یا نه؟ با اطمینان بگویید توی کیش آرزوهات خاطره میشه. اولین راهنمایی ما به شما این است که تله کابین میکامال یا تله کابین ساحلی کیش را جستجو کنید. تله کابین میکامال اولین تله کابین ساحلی ایران است که فاصله اسکله تفریحی کیش تا طبقه چهارم مرکز خرید و تفریح میکامال را طی می کند. کابین های زرد رنگ و زیبای این تله کابین را شرکت پورشه طراحی کرده و انحصارا برای کیش ساخته شده و کابین ها مجهز به سیستم تهویه و خنک کننده هستند. اما این تنها چیزی نیست که میکامال به عنوان بزرگترین پاساژ یا مرکز خرید در کیش برای گردشگران آماده کرده. اولین تونل باد یا تونل پرواز داخل یک مرکز تجاری، آکواریوم آب شور و آب شیرین با امکان غواصی، بولینگ، اسپا، سینما، سالن پاتیناژ (با استاندارد بازی های المپیک) و بسیاری از تفریحات هیجان انگیز را برای مردان، زنان و کودکان مسافران و توریست ها فراهم کرده تا کمکی به توریسم کیش کرده باشد.

تمامی حقوق این سامانه متعلق به مرکز خرید و تفریح میکامال است.1400