21 بهمن ماه 1400
مسابقات قهرمانی جهان كاراته و تكواندو

مسابقات قهرمانی جهان ناشنوایان ۲۰۲۱ که با حمایت میکامال برگزار شد.


اين مسابقات در دو بخش زنان و مردان تا ٣ آذرماه 1400 با رقابت ٤٠٠ ورزشكار در تهران برگزار شد.در مسابقات جهانی تكواندو و كاراته جهان كه براي اولين بار در ايران برگزار شد ١٤ تيم خارجی در تكواندو و ٨ تيم خارجی در كاراته به رقابت پرداختند. در پایان رقابت‌های مسابقات قهرمانی جهان ناشنوایان ۲۰۲۱ که با حمایت میکامال برگزار شد، نمایندگان کشورمان با کسب دو مدال طلا، یک نقره، دو برنز و ۳۵۶ امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستادند. تکواندوکاران روسیه با یک طلا، یک نقره، سه برنز و ۲۵۳ امتیاز نایب قهرمان شدند و کره‌جنوبی با یک طلا، دو برنز و ۱۷۳ امتیاز عنوان سومی را کسب کردند. همچنین مسابقات قهرمانی كاراته ناشنوايان جهان با قهرمانی تیم ایران پایان یافت. در این رقابتها روسیه و اوکراین در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

04 مهر ماه 1401

تابستان که تمام می‌شود خیلی‌ها سواحل جنوبی کشور و بازدید از جاهای دیدنی کیش را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند.

30 شهریور ماه 1401

وقتی به جزیره کیش سفر می‌کنید علاوه بر بازدید از جاهای دیدنی کیش مثل اسکله تفریحی و مجموعه میکامال، حتما غذاهای محلی این جزیره را هم تجربه کنید.

26 شهریور ماه 1401

شاید برای شما هم این سوال مطرح شود که برای بازدید از جاهای دیدنی کیش و استفاده از جاذبه های آن مثل تونل باد میکامال چه فصلی را برای سفر انتخاب کنید.

ما را دنبال کنید

شاید شما سفر به کیش را در برنامه خود گذاشته باشید اما ندانید که برای استفاده بهتر از زمان اقامت در کیش و لذت بردن از این فرصت گردشگری، چه چیزهایی را باید در برنامه سفر خود جای دهید. برای این کار معمولا جاذبه های گردشگری کیش را در اینترنت جستجو می کنید یا دنبال مکان های توریستی یا یا جاهای دیدنی کیش می گردید.شاید اگر بخواهید برنامه سفر دقیق تری داشته باشید چیزهایی مثل هتل های کیش، آب و هوای کیش، اقامت در کیش، غواصی در کیش، غذای دریایی، پارک دلفین ها، تفریحات کیش، بازی های آبی یا چیزهایی مثل این را هم جستجو کنید تا برنامه سفر دقیق تری داشته باشید. ... اما ما اینجا می خواهیم به شما کمک کنیم تا در زمان اقامت در کیش، جاهای شگفت انگیز تری ببینید و و وقتی برگشتید اگر کسی از شما پرسید توی کیش خوش گذشت یا نه؟ با اطمینان بگویید توی کیش آرزوهات خاطره میشه. اولین راهنمایی ما به شما این است که تله کابین میکامال یا تله کابین ساحلی کیش را جستجو کنید. تله کابین میکامال اولین تله کابین ساحلی ایران است که فاصله اسکله تفریحی کیش تا طبقه چهارم مرکز خرید و تفریح میکامال را طی می کند. کابین های زرد رنگ و زیبای این تله کابین را شرکت پورشه طراحی کرده و انحصارا برای کیش ساخته شده و کابین ها مجهز به سیستم تهویه و خنک کننده هستند. اما این تنها چیزی نیست که میکامال به عنوان بزرگترین پاساژ یا مرکز خرید در کیش برای گردشگران آماده کرده. اولین تونل باد یا تونل پرواز داخل یک مرکز تجاری، آکواریوم آب شور و آب شیرین با امکان غواصی، بولینگ، اسپا، سینما، سالن پاتیناژ (با استاندارد بازی های المپیک) و بسیاری از تفریحات هیجان انگیز را برای مردان، زنان و کودکان مسافران و توریست ها فراهم کرده تا کمکی به توریسم کیش کرده باشد.

تمامی حقوق این سامانه متعلق به مرکز خرید و تفریح میکامال است.1400