31 فروردین ماه 1401
کشتکار: کیش پیشانی ارتباط اقتصاد ایران و جهان

رییس هیات مدیره مجمع سازندگان کیش:

کیش دوباره پیشانی ارتباط اقتصاد ایران و جهان خواهد شد

نادر کشتکار، رییس هیات مدیره مجمع توسعه و نوآوری سازندگان کیش در نشستی خبری که با موضوع حذف اخذ مالیات برارزش افزوده در مناطق ازاد تجاری و صنعتی برگزار شد، با تاکید بر اینکه این مهم حاصل همدلی و همراهی بخش خصوصی و مجلس بود، گفت:  جلسات متعددی با روسای کمیسیون ها و فراکسیون های مجلس و همچنین وزارت اقتصاد داشتیم و تلاش کردیم مجلس و دولت را مجاب کنیم که این قانون به سود رشد و توسعه مناطق آزاد نیست و با روح تشکیل این مناطق مغایر است.  

وی تاکید کرد: حذف اخذ مالیات بر ارزش افزوده در مناطق آزاد نشان داد که در صورت همراهی و هماهنگی بخش خصوصی، صدای فعالان اقتصادی در نهاد های حاکمیتی شنیده خواهد شد.

کشتکار گفت: متاسفانه عده ای تلاش می کنند مناطق آزاد را زمین بزنند و ما به عنوان مجمع وظیفه خود می دانیم که با اعتماد سازی و ارتباط دو سویه با مسئولان زمینه ساز رشد و توسعه فعالیت های اقتصادی در مناطق آزاد باشیم.

 

وی گفت: از آقای دکتر خاندوزی، وزیر محترم اقتصاد، دکتر پورابراهیمی، رییس محترم کمیسیون اقتصادی مجلس، خانم دکتر پاشایی، رییس فراکسیون مناطق آزاد مجلس، مهندس جباری، نماینده محترم مجلس ممنون و متشکر هستم، همچنین از اقای دکتر سعید محمد، مشاور محترم رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تشکر ویژه دارم که از هیچ تلاشی برای حل این مشکل کوتاهی نکردند.

رییس هیات مدیره مجمع سازندگان کیش گفت: بسیار خوشوقتم اعلام کنم در سال آینده و با اجرای توافق های جدید کشورمان با جهان، درهای مناطق آزاد دوباره به روی سرمایه های جدید و سرمایه گذاران باز می‌شود و شاهد رونق و رشد اقتصادی در این مناطق خواهیم بود و کیش دوباره پیشانی ارتباط اقتصاد ایران با جهان خواهد شد.

04 مهر ماه 1401

تابستان که تمام می‌شود خیلی‌ها سواحل جنوبی کشور و بازدید از جاهای دیدنی کیش را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند.

30 شهریور ماه 1401

وقتی به جزیره کیش سفر می‌کنید علاوه بر بازدید از جاهای دیدنی کیش مثل اسکله تفریحی و مجموعه میکامال، حتما غذاهای محلی این جزیره را هم تجربه کنید.

26 شهریور ماه 1401

شاید برای شما هم این سوال مطرح شود که برای بازدید از جاهای دیدنی کیش و استفاده از جاذبه های آن مثل تونل باد میکامال چه فصلی را برای سفر انتخاب کنید.

ما را دنبال کنید

شاید شما سفر به کیش را در برنامه خود گذاشته باشید اما ندانید که برای استفاده بهتر از زمان اقامت در کیش و لذت بردن از این فرصت گردشگری، چه چیزهایی را باید در برنامه سفر خود جای دهید. برای این کار معمولا جاذبه های گردشگری کیش را در اینترنت جستجو می کنید یا دنبال مکان های توریستی یا یا جاهای دیدنی کیش می گردید.شاید اگر بخواهید برنامه سفر دقیق تری داشته باشید چیزهایی مثل هتل های کیش، آب و هوای کیش، اقامت در کیش، غواصی در کیش، غذای دریایی، پارک دلفین ها، تفریحات کیش، بازی های آبی یا چیزهایی مثل این را هم جستجو کنید تا برنامه سفر دقیق تری داشته باشید. ... اما ما اینجا می خواهیم به شما کمک کنیم تا در زمان اقامت در کیش، جاهای شگفت انگیز تری ببینید و و وقتی برگشتید اگر کسی از شما پرسید توی کیش خوش گذشت یا نه؟ با اطمینان بگویید توی کیش آرزوهات خاطره میشه. اولین راهنمایی ما به شما این است که تله کابین میکامال یا تله کابین ساحلی کیش را جستجو کنید. تله کابین میکامال اولین تله کابین ساحلی ایران است که فاصله اسکله تفریحی کیش تا طبقه چهارم مرکز خرید و تفریح میکامال را طی می کند. کابین های زرد رنگ و زیبای این تله کابین را شرکت پورشه طراحی کرده و انحصارا برای کیش ساخته شده و کابین ها مجهز به سیستم تهویه و خنک کننده هستند. اما این تنها چیزی نیست که میکامال به عنوان بزرگترین پاساژ یا مرکز خرید در کیش برای گردشگران آماده کرده. اولین تونل باد یا تونل پرواز داخل یک مرکز تجاری، آکواریوم آب شور و آب شیرین با امکان غواصی، بولینگ، اسپا، سینما، سالن پاتیناژ (با استاندارد بازی های المپیک) و بسیاری از تفریحات هیجان انگیز را برای مردان، زنان و کودکان مسافران و توریست ها فراهم کرده تا کمکی به توریسم کیش کرده باشد.

تمامی حقوق این سامانه متعلق به مرکز خرید و تفریح میکامال است.1400