23 اردیبهشت ماه 1401
بازديد سفير مكزيك از ميكامال

سفير مكزيك در ایران طی بازدیدی چند ساعته از مرکز خرید و تفریح میکامال با امکانات و پتانسیل‌های تجاری و تفریحی اين مجموعه آشنا شد. 


 

وی پس از این بازديد از تجمع مراكز تفريحی متنوع در يك مركز خريد و كسب تجربه سفر با تله كابين ميكامال ابراز شگفتی كرد و گفت: برای من بسيار جالب است كه يك تله كابين پیشرفته وارد یک مركز خريد و تفریح مي‌شود و اين يك اتفاق كم نظير در دنياست که ظرفیت بسیار بالایی برای جذب توریست به کیش و میکامال دارد.

 

 

سفير مكزيك که در راس هیاتی از صاحبان برندها و فعالان اقتصادی کشورش از میکامال بازدید می‌کرد، ضمن آشنایی با فرایند انتخاب و دعوت از برندها براي فعاليت در اين مركز، ابراز امیدواری کرد که فعالان اقتصادی و تجار مکزیکی هم امکان حضور و فعالیت در این مجموعه خرید و تفریح را داشته باشند.

 

 

وی جام جهانی فوتبال ٢٠٢٢ و نزديكی قطر به كيش را بهترين فرصت برای حضور گردشگران در جزيره كيش و استفاده از خدمات تفريحی ميكامال عنوان و تاکید کرد که قطعا تماشاگران مکزیکی جام جهانی، از این فرصت برای تماشای ارزان بازی‌های این رقابت‌ها استفاده خواهند کرد.

04 مهر ماه 1401

تابستان که تمام می‌شود خیلی‌ها سواحل جنوبی کشور و بازدید از جاهای دیدنی کیش را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند.

30 شهریور ماه 1401

وقتی به جزیره کیش سفر می‌کنید علاوه بر بازدید از جاهای دیدنی کیش مثل اسکله تفریحی و مجموعه میکامال، حتما غذاهای محلی این جزیره را هم تجربه کنید.

26 شهریور ماه 1401

شاید برای شما هم این سوال مطرح شود که برای بازدید از جاهای دیدنی کیش و استفاده از جاذبه های آن مثل تونل باد میکامال چه فصلی را برای سفر انتخاب کنید.

ما را دنبال کنید

شاید شما سفر به کیش را در برنامه خود گذاشته باشید اما ندانید که برای استفاده بهتر از زمان اقامت در کیش و لذت بردن از این فرصت گردشگری، چه چیزهایی را باید در برنامه سفر خود جای دهید. برای این کار معمولا جاذبه های گردشگری کیش را در اینترنت جستجو می کنید یا دنبال مکان های توریستی یا یا جاهای دیدنی کیش می گردید.شاید اگر بخواهید برنامه سفر دقیق تری داشته باشید چیزهایی مثل هتل های کیش، آب و هوای کیش، اقامت در کیش، غواصی در کیش، غذای دریایی، پارک دلفین ها، تفریحات کیش، بازی های آبی یا چیزهایی مثل این را هم جستجو کنید تا برنامه سفر دقیق تری داشته باشید. ... اما ما اینجا می خواهیم به شما کمک کنیم تا در زمان اقامت در کیش، جاهای شگفت انگیز تری ببینید و و وقتی برگشتید اگر کسی از شما پرسید توی کیش خوش گذشت یا نه؟ با اطمینان بگویید توی کیش آرزوهات خاطره میشه. اولین راهنمایی ما به شما این است که تله کابین میکامال یا تله کابین ساحلی کیش را جستجو کنید. تله کابین میکامال اولین تله کابین ساحلی ایران است که فاصله اسکله تفریحی کیش تا طبقه چهارم مرکز خرید و تفریح میکامال را طی می کند. کابین های زرد رنگ و زیبای این تله کابین را شرکت پورشه طراحی کرده و انحصارا برای کیش ساخته شده و کابین ها مجهز به سیستم تهویه و خنک کننده هستند. اما این تنها چیزی نیست که میکامال به عنوان بزرگترین پاساژ یا مرکز خرید در کیش برای گردشگران آماده کرده. اولین تونل باد یا تونل پرواز داخل یک مرکز تجاری، آکواریوم آب شور و آب شیرین با امکان غواصی، بولینگ، اسپا، سینما، سالن پاتیناژ (با استاندارد بازی های المپیک) و بسیاری از تفریحات هیجان انگیز را برای مردان، زنان و کودکان مسافران و توریست ها فراهم کرده تا کمکی به توریسم کیش کرده باشد.

تمامی حقوق این سامانه متعلق به مرکز خرید و تفریح میکامال است.1400