04 مهر ماه 1401
پاییز فصلی جذاب برای سفر به کیش

تابستان که تمام می‌شود خیلی‌ها سواحل جنوبی کشور و بازدید از جاهای دیدنی کیش را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند.


خیلی‌ها برای سفر به مناطق مختلف کشور، فصل‌ها و زمان‌های خاص را انتخاب می‌کنند تا بتوانند بیشترین لذت را از سفر خود ببرند؛ برای سفر به جزیره کیش و بازدید از جاهای دیدنی کیش و لذت از جاذبه های گردشگری این جزیره مثل تفریحات آبی، تله کابین، تونل باد میکامال و بناهای تاریخی آن هم بهتر است فصل مورد نظر خود را در نظر بگیریم.

 

جزیره کیش در واقع نگین خلیج فارس است و پر از جاهای دیدنی و جاذبه های گردشگری که هر کدامشان می‌تواند سفری خاطره‌انگیز برای شما رقم بزند. پس برای آنکه بدانید چه زمانی برای سفر به کیش مناسب است، قدم اول آن است که آشنایی کامل با جاهای دیدنی کیش مثل سواحل مرجانی، تونل باد میکامال، تفریحات دریایی و تله کابین این جزیره داشته باشید.

 

بعد از آنکه با جاهای دیدنی کیش آشنا شدید، می‌توانید انتخاب کنید که کدام‌یک از این تفریحات و جاذبه ها برای شما اولویت دارد و بر اساس آن برنامه سفر خود را تنظیم کنید تا ببینید بهترین زمان برای سفر به این جزیره زیبا چه زمانی است.

 

البته نباید فراموش کرد که در تمامی فصل‌های سال حتی در روزهای گرم، جزیره کیش جاهای دیدنی و جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که می‌تواند سفر شما را خاطره‌ساز کند؛ یکی از آن‌ها تونل باد این جزیره است که رویاهای همیشگی شما را به خاطره‌ای ماندگار تبدیل خواهد کرد.

 

جذابیت جاهای دیدنی کیش در پاییز

 

پاییز فصل جذابی است که در ادبیات آن را به پادشاه فصل‌ها تشبیه کرده‌اند. جزیره کیش هم خودش آنقدر جاهای دیدنی و جاذبه های گردشگری و چشم‌اندازهای زیبا مثل تماشای سواحل نیلگون خلیج فارس از فراز تله کابین میکامال دارد، که اغراق نیست اگر این جزیره را پادشاه مقصدهای گردشگری ایران به شمار بیاوریم.

 

اگر در فصل پاییز عزم سفر به جنوب کشور و لذت بردن از جاهای دیدنی کیش را کردید، در نظر بگیرید که اول از همه می‌توانید انتظار هوای پاک داشته باشید. مخصوصا که در فصل‌های سرد سال، خیلی از مناطق کشور دچار وارونگی هوا و آلودگی می‌شوند، اما در کیش می‌توانید هوای پاک و آسمان آبی را تجربه کنید.

 

با این حال پاییز است و دلربایی‌هایی برای خودش دارد. گاهی ممکن است به هوای بارانی بخورید که البته در دمای معتدل کیش، لذتبخش است و می‌تواند خاطره‌ای به یادماندنی از سفر به این جزیره و جاهای دیدنی کیش در ذهنتان بر جای بگذارد.

 

آب‌وهوای کیش در پاییز

 

احتمالا همه با ناپایداری هوا در پاییز آشنا باشیم اما می‌توانیم در سفر به کیش برای دیدن جاهای دیدنی این جزیره، تا حدی پیش‌بینی‌هایی داشته باشیم. اوایل پاییز یعنی در مهرماه، آب و هوای کیش هنوز شباهت‌هایی به تابستان دارد و کمی گرم مایل به معتدل است.

 

از میانه‌های پاییز کم‌کم حال و هوای پاییزی بیشتر می‌شود و شاید گاهی باران هم داشته باشد که از این نظر جاهای دیدنی کیش، جذاب‌تر هم خواهد شد، فرض کنید سوار تله کابین کیش باشید و در یک هوای ابری، در اسمان کیش، سواحل نیلگون خلیج فارس را تماشا کنید.

 

هر چه به آذرماه نزدیک شوید، احتمال اینکه به آب و هوای بارانی کیش برخورد کنید بیشتر است و جاذبه های گردشگری کیش هم متاثر از آن خواهد شد و برای آن‌هایی که می خواهند جاهای دیدنی کیش را در روزهای بارانی ببینند مناسب‌تر است.

 

آیا پاییز فصل مناسبی برای سفر به کیش است؟

 

حقیقت ماجرا این است که همه فصل‌های سال، جزیره کیش می‌تواند مقصد گردشگری مناسبی باشد، چون جاهای دیدنی کیش آنقدر متنوع است که در هر فصلی می‌توانید از سفر به آن لذت ببرید. بعضی از جاذبه های گردشگری کیش مثل تونل باد میکامال هم که در تمام فصل‌ها می‌تواند سفر شما را خاطره‌ساز کند.

 

اما نکته مثبت پاییز آن است که روز کیش در آبان‌ماه قرار دارد و از این نظر حتما با کلی جشنواره‌ها و برنامه‌های متنوع و شاد و حتی تخفیف‌های متنوع از شما استقبال می‌شود، بعضی از این اتفاقات هیجان‌انگیز در روز کیش، در مجموعه تفریحی گردشگری میکامال اتفاق می‌افتد و می‌تواند پیشنهاد خوبی برای شما باشد.

 

 

 

07 اسفند ماه 1401

میکامال بزرگترین مجموعه تجاري و تفریحی نوار شمالی خلیج فارس واقع در ضلع شرقی جزیره کیش است که در فهرست 10 مرکز برتر تجاري خاورمیانه در سال 2020 قرار گرفته است. این مرکز تجاري تفریحی در 7 طبقه (2 طبقه پارکینگ و 5 طبقه تجاري تفریحی) طراحی و ساخته شده است.

06 اسفند ماه 1401

به میکامال بیایید تا تفریح و گردش را همراه با خرید های جذاب تجربه کنید.

با تله کابین ساحلی میکامال، آبهای نیلگون این جزیره مرجانی را از دید پرندگان ببینید و  سپس وارد مرکز خرید شوید و آنجا آخرین آثار سینمایی ایران و جهان را در سالن های لوکس و VIP میکامال مشاهده کنید.

با تونل باد میکامال لذت پروازی شیرین را

ما را دنبال کنید

شاید شما سفر به کیش را در برنامه خود گذاشته باشید اما ندانید که برای استفاده بهتر از زمان اقامت در کیش و لذت بردن از این فرصت گردشگری، چه چیزهایی را باید در برنامه سفر خود جای دهید. برای این کار معمولا جاذبه های گردشگری کیش را در اینترنت جستجو می کنید یا دنبال مکان های توریستی یا یا جاهای دیدنی کیش می گردید.شاید اگر بخواهید برنامه سفر دقیق تری داشته باشید چیزهایی مثل هتل های کیش، آب و هوای کیش، اقامت در کیش، غواصی در کیش، غذای دریایی، پارک دلفین ها، تفریحات کیش، بازی های آبی یا چیزهایی مثل این را هم جستجو کنید تا برنامه سفر دقیق تری داشته باشید. ... اما ما اینجا می خواهیم به شما کمک کنیم تا در زمان اقامت در کیش، جاهای شگفت انگیز تری ببینید و و وقتی برگشتید اگر کسی از شما پرسید توی کیش خوش گذشت یا نه؟ با اطمینان بگویید توی کیش آرزوهات خاطره میشه. اولین راهنمایی ما به شما این است که تله کابین میکامال یا تله کابین ساحلی کیش را جستجو کنید. تله کابین میکامال اولین تله کابین ساحلی ایران است که فاصله اسکله تفریحی کیش تا طبقه چهارم مرکز خرید و تفریح میکامال را طی می کند. کابین های زرد رنگ و زیبای این تله کابین را شرکت پورشه طراحی کرده و انحصارا برای کیش ساخته شده و کابین ها مجهز به سیستم تهویه و خنک کننده هستند. اما این تنها چیزی نیست که میکامال به عنوان بزرگترین پاساژ یا مرکز خرید در کیش برای گردشگران آماده کرده. اولین تونل باد یا تونل پرواز داخل یک مرکز تجاری، آکواریوم آب شور و آب شیرین با امکان غواصی، بولینگ، اسپا، سینما، سالن پاتیناژ (با استاندارد بازی های المپیک) و بسیاری از تفریحات هیجان انگیز را برای مردان، زنان و کودکان مسافران و توریست ها فراهم کرده تا کمکی به توریسم کیش کرده باشد.

تمامی حقوق این سامانه متعلق به مرکز خرید و تفریح میکامال است.1400