استخدام
در میان استان هایی که بالاترین میزان محرومیت را دارند، 5 استان عددی بالای 40 درصد محرومیت را ثبت کرده اند که استان هرمزگان نیز با وجود بزرگ‌ترین بنادر جنوبی کشور و مناطق آزاد متعدد که در آن شکل گرفته، نرخ محرومیتی حدود 44 درصد دارد. در جزیره کیش با نسبت بالای جمعیت فعال و ساكنان باسواد، کاركنــانی مــاهر و تعلــیم دیــده در ســطح بین‌المللی وجود ندارد. باتوجه به اینکه موقعیت میکامال در استان هرمزگان واقع شده است، كمبود امكانات و بودجه فعالیتهای آموزشی، بازگشت افراد متخصص پس از تكمیـل دوره دانشگاه به شهر خود، نسبت بالای جمعیت نیروی كار غیرماهر و فقدان مهارتهای سطح بین‌المللی از ویژگی های بارز بستری است که این مجموعه در آن قرار دارد.
اكثریــت كاركنــان موسســات و مجموعه های موجود مــرتبط بــا گردشگری در جزیره بدون تخصـص هسـتند و یـا اینكـه آمـوزش درستی ندیده انـد و قـادر نیسـتند خـود را بـا نیازهـای مخاطبان ملی و بین‌المللی در حد رضایت بخشی انطباق دهند. با توجه به اهمیت استفاده از منابع انسانی مناسب برای رسیدن به اهداف سازمانی و با این باور که داشتن كاركنانی متخصص و با تجربـه که نقش موثری در پیشبرد اهداف، ماموریت¬ها و چشم¬انداز سازمان دارند، در موفقیـت یـك بخـش اقتصادی نقش حیاتی دارد؛ ما در میکا آموزش، توسعه نیروی انسانی و تأمین رضایت شغلی افراد جذب شده و تجربه روزهای کاری پر نشاط همراه با پیشرفت فردی و اجتماعی مطلوب را به عنوان یك راهبرد دراز مدت در نظر گرفته ایم.
در پروسه جذب چندین برابر فرصتهای شغلی موجود، تحت آموزشهای مجموعه قرار خواهند گرفت که بخشی از آنها استخدام خواهند شد. ایجاد بستری آنلاین جهت تامین و مدیریت یکپارچه نیاز منابع انسانی کل مجموعه، باعث تسریع فرآیندهای جذب و استخدام شده که از طریق اطلاع رسانی در رسانه های محلی، صفحات مجازی میکامال و رسانه های مربوطه که برای دسترسی بومیان، کیشوندان و متقضیان از سرزمین اصلی سهولت ایجاد کرده، بانک اطلاعاتی جامع و ذخیره ای از نیروهای توانمند را فراهم کرده است. ما نیروی انسانی را ارزیابی می کنیم، استخدام می کنیم و با الگو از روشهای بین‌المللی آموزش می دهیم.
ما با سیاستهای استخدامی شفاف، مهارتهای حرفه ای تعریف شده طبق شرح وظایف كاركنان که پایه و اساس آن، تفكر خدمات رسانی، انگیزه و تجربه به عنوان پیش شرط لازم بـرای احراز شغل است؛ با مقررات و پیش نیازهای آموزشی نظری و عملی تعریف شده در حین كار و حقوق و دستمزدهایی که مستقیما در پیوند با نحوه انجام وظایف كارمندان و مدیران تعریف شده است، برای حفظ شرایط كار و آموزش در سطحی بالاتر از استانداردهای سرزمین اصلی می کوشیم. در حال حاضر، مجموعه میکا 197 نفر نیروی استخدامی دارد که حدود 4000 نفر فرصت شغلی مستقیم پس از بهره برداری خواهد داشت.
ما تلاش می کنیم با واردات مهارت و مربیان از منطقه و در نتیجه توسعه پایه مهارتهای عالی تر در جزیره و تربیت مربیان، فرصت مشاركت جامعه محلی و بهبود مهارتهای ساكنان جزیره و توانمندسازی نیروهای بومی و کیشوندان با تمرکز روی اشتغال آنها را در اولویت قرار دهیم. پژوهش و توسعه و تدارك تسهیلات و برنامه های آموزشی موجب می شود تـا کارکنان بتوانند چگونگی وظایف خـود را در تناسـب بـا نیازهـای مخاطبان تــا حــد اســتانداردهای بین‌المللی بیاموزند که این مهم به افزایش رضایت مخاطبان ملــی و بین‌المللی از طریـق اسـتخدام كاركنـان آموزش دیده و به حد كافی ماهر و باانگیزه می انجامد. ما معتقدیم افراد نیاز دارند كه آموزش حین كار ببینند و طبـق اسـتانداردهای بین‌المللی مهارتها را بیاموزند.
سطح مشخصی از آموزش استاندارد شده كاركنـان برای استخدام بـه عنـوان پیش شرط تعیین می شود. ما با همكاری و تعامل با دانشگاه های کیش و حمایت از ورود فارغ‌التحصیلان كیش به بازار كار، برگزاری نشستها، دعوت از مدرسان و استادان بین‌المللی و حضور در سمینارهای بین‌المللی، به ارزیابی و بازبینی چارچوب و روشهای آموزشی و تعیین هویت خاص آموزشی مجموعه و محلی كردن آموزش عملی پرداخته ایم. چشم‌انداز ما انتقال دانش عملی و صدور مهارتهای تخصصی و كاركنان آموزش دیده در كیش به سرزمین اصلی و منطقه خواهد بود.‎راه های ارتباطی:
‎ارسال رزومه به آدرس ایمیل: job@micamall.com
‎شماره تماس: ۰۷۶۴۴۴۶۷۰۲۹
‎ساعات تماس: ۹ تا ۱۳
‎آدرس: جزیره کیش، بلوار خلیج فارس، میدان امیرکبیر، ساختمان میلاد، طبقه‌ی پنجم، واحد ۲۰
‎اینستاگرام: mica.jobs@

فرصت های شغلی
استخدام
استخدام
req
req
req
ما را دنبال کنید

شاید شما سفر به کیش را در برنامه خود گذاشته باشید اما ندانید که برای استفاده بهتر از زمان اقامت در کیش و لذت بردن از این فرصت گردشگری، چه چیزهایی را باید در برنامه سفر خود جای دهید. برای این کار معمولا جاذبه های گردشگری کیش را در اینترنت جستجو می کنید یا دنبال مکان های توریستی یا یا جاهای دیدنی کیش می گردید.شاید اگر بخواهید برنامه سفر دقیق تری داشته باشید چیزهایی مثل هتل های کیش، آب و هوای کیش، اقامت در کیش، غواصی در کیش، غذای دریایی، پارک دلفین ها، تفریحات کیش، بازی های آبی یا چیزهایی مثل این را هم جستجو کنید تا برنامه سفر دقیق تری داشته باشید. ... اما ما اینجا می خواهیم به شما کمک کنیم تا در زمان اقامت در کیش، جاهای شگفت انگیز تری ببینید و و وقتی برگشتید اگر کسی از شما پرسید توی کیش خوش گذشت یا نه؟ با اطمینان بگویید توی کیش آرزوهات خاطره میشه. اولین راهنمایی ما به شما این است که تله کابین میکامال یا تله کابین ساحلی کیش را جستجو کنید. تله کابین میکامال اولین تله کابین ساحلی ایران است که فاصله اسکله تفریحی کیش تا طبقه چهارم مرکز خرید و تفریح میکامال را طی می کند. کابین های زرد رنگ و زیبای این تله کابین را شرکت پورشه طراحی کرده و انحصارا برای کیش ساخته شده و کابین ها مجهز به سیستم تهویه و خنک کننده هستند. اما این تنها چیزی نیست که میکامال به عنوان بزرگترین پاساژ یا مرکز خرید در کیش برای گردشگران آماده کرده. اولین تونل باد یا تونل پرواز داخل یک مرکز تجاری، آکواریوم آب شور و آب شیرین با امکان غواصی، بولینگ، اسپا، سینما، سالن پاتیناژ (با استاندارد بازی های المپیک) و بسیاری از تفریحات هیجان انگیز را برای مردان، زنان و کودکان مسافران و توریست ها فراهم کرده تا کمکی به توریسم کیش کرده باشد.

تمامی حقوق این سامانه متعلق به مرکز خرید و تفریح میکامال است.1400