اسپا و زیبایی

در میکامال هیجان و آرامش هم‌ زمان و با هم حضور دارند و استراحت و سلامت بازدیدکنندگان نیز در اینجا از یاد نرفته است. پس از یک سفر طولانی یا بعد از گذراندن ساعت‌ها گشت‌ و گذار، هیجان و تفریح در گوشه‌وکنار میکامال، گذراندن دقایق آرامش‌ بخشی در سالن اسپا و ماساژ، بهترین هدیه‌ای است که ساکنان و مسافران کیش می‌توانند به خود بدهند.

دامنه‌ی وسیعی از خدمات سلامت و زیبایی که در سالن اسپا و ماساژ در طبقه‌ی دوم میکامال ارائه خواهد شد، خستگی و تنش را از بدن دور می‌کند و آرامش دوباره و شادابی تازه‌ای به جسم و جان می‌بخشد. رعایت استانداردهای تعریف‌شده برای سالن‌های ماساژ و اسپا و در نظر گرفتن نورپردازی و رنگ‌های مناسب برای این مجموعه، محیطی ایده‌آل برای افراد فراهم خواهد آورد تا با خیالی راحت به تمدد اعصاب بپردازند.

طبقه دوم
#
ما را دنبال کنید

شاید شما سفر به کیش را در برنامه خود گذاشته باشید اما ندانید که برای استفاده بهتر از زمان اقامت در کیش و لذت بردن از این فرصت گردشگری، چه چیزهایی را باید در برنامه سفر خود جای دهید. برای این کار معمولا جاذبه های گردشگری کیش را در اینترنت جستجو می کنید یا دنبال مکان های توریستی یا یا جاهای دیدنی کیش می گردید.شاید اگر بخواهید برنامه سفر دقیق تری داشته باشید چیزهایی مثل هتل های کیش، آب و هوای کیش، اقامت در کیش، غواصی در کیش، غذای دریایی، پارک دلفین ها، تفریحات کیش، بازی های آبی یا چیزهایی مثل این را هم جستجو کنید تا برنامه سفر دقیق تری داشته باشید. ... اما ما اینجا می خواهیم به شما کمک کنیم تا در زمان اقامت در کیش، جاهای شگفت انگیز تری ببینید و و وقتی برگشتید اگر کسی از شما پرسید توی کیش خوش گذشت یا نه؟ با اطمینان بگویید توی کیش آرزوهات خاطره میشه. اولین راهنمایی ما به شما این است که تله کابین میکامال یا تله کابین ساحلی کیش را جستجو کنید. تله کابین میکامال اولین تله کابین ساحلی ایران است که فاصله اسکله تفریحی کیش تا طبقه چهارم مرکز خرید و تفریح میکامال را طی می کند. کابین های زرد رنگ و زیبای این تله کابین را شرکت پورشه طراحی کرده و انحصارا برای کیش ساخته شده و کابین ها مجهز به سیستم تهویه و خنک کننده هستند. اما این تنها چیزی نیست که میکامال به عنوان بزرگترین پاساژ یا مرکز خرید در کیش برای گردشگران آماده کرده. اولین تونل باد یا تونل پرواز داخل یک مرکز تجاری، آکواریوم آب شور و آب شیرین با امکان غواصی، بولینگ، اسپا، سینما، سالن پاتیناژ (با استاندارد بازی های المپیک) و بسیاری از تفریحات هیجان انگیز را برای مردان، زنان و کودکان مسافران و توریست ها فراهم کرده تا کمکی به توریسم کیش کرده باشد.

تمامی حقوق این سامانه متعلق به مرکز خرید و تفریح میکامال است.1400