بولینگ

میکامال مکانی برای ماندن و درنگ است تا هر کسی با هر خواست و علاقه‌ای که دارد ساعت‌ها و بدون شتاب‏زدگی در آن وقت صرف کند و با دستی پر خارج شود.

این مجموعه در طبقه‌ی اول خود فضایی را به سالن بولینگ اختصاص داده که یکی از بانشاط‌ترین ورزش‌های باشگاهی است و هم‌زمان تفریحی همه‌پسند به شمار می‌آید؛ بولینگ با قابلیت درگیر کردن افراد از سنین مختلف در ورزش و رقابتی شاد، می‌تواند جمع خانواده‌ها و دوستان را ساعت‌ها سرگرم نگه دارد. سالن بولینگ میکا بر اساس استانداردهای جهانی ساخته شده و در سطحی است که می‌تواند پذیرای حرفه‌ای‌های بولینگ باشد و حتی در آینده، رقابت‌های داخلی و بین‌المللی را میزبانی کند.

بولینگ میکامال در کنار گلف دیجیتال، پاتیناژ و باشگاه بدن‌سازی، مجموعه‌ای از ورزش‌های خاص و محبوب را شکل می‌دهند تا تمام ورزش‌دوستان و ورزش‌کاران بتوانند میکا را مثل باشگاه حرفه‌ای خود ببینند. این امکانات ورزشی در کنار بخش‌های تفریحی و رفاهی میکامال، به کیشوندان و گردشگران کمک می‌کند تا ساعت‌های پیاپی و بدون هیچ خستگی، اوقات دل‌پذیری را در کنار خانواده و دوستان در میکامال سپری کنند.

 

 

 

 

#
ما را دنبال کنید

شاید شما سفر به کیش را در برنامه خود گذاشته باشید اما ندانید که برای استفاده بهتر از زمان اقامت در کیش و لذت بردن از این فرصت گردشگری، چه چیزهایی را باید در برنامه سفر خود جای دهید. برای این کار معمولا جاذبه های گردشگری کیش را در اینترنت جستجو می کنید یا دنبال مکان های توریستی یا یا جاهای دیدنی کیش می گردید.شاید اگر بخواهید برنامه سفر دقیق تری داشته باشید چیزهایی مثل هتل های کیش، آب و هوای کیش، اقامت در کیش، غواصی در کیش، غذای دریایی، پارک دلفین ها، تفریحات کیش، بازی های آبی یا چیزهایی مثل این را هم جستجو کنید تا برنامه سفر دقیق تری داشته باشید. ... اما ما اینجا می خواهیم به شما کمک کنیم تا در زمان اقامت در کیش، جاهای شگفت انگیز تری ببینید و و وقتی برگشتید اگر کسی از شما پرسید توی کیش خوش گذشت یا نه؟ با اطمینان بگویید توی کیش آرزوهات خاطره میشه. اولین راهنمایی ما به شما این است که تله کابین میکامال یا تله کابین ساحلی کیش را جستجو کنید. تله کابین میکامال اولین تله کابین ساحلی ایران است که فاصله اسکله تفریحی کیش تا طبقه چهارم مرکز خرید و تفریح میکامال را طی می کند. کابین های زرد رنگ و زیبای این تله کابین را شرکت پورشه طراحی کرده و انحصارا برای کیش ساخته شده و کابین ها مجهز به سیستم تهویه و خنک کننده هستند. اما این تنها چیزی نیست که میکامال به عنوان بزرگترین پاساژ یا مرکز خرید در کیش برای گردشگران آماده کرده. اولین تونل باد یا تونل پرواز داخل یک مرکز تجاری، آکواریوم آب شور و آب شیرین با امکان غواصی، بولینگ، اسپا، سینما، سالن پاتیناژ (با استاندارد بازی های المپیک) و بسیاری از تفریحات هیجان انگیز را برای مردان، زنان و کودکان مسافران و توریست ها فراهم کرده تا کمکی به توریسم کیش کرده باشد.

تمامی حقوق این سامانه متعلق به مرکز خرید و تفریح میکامال است.1400