سالن بولینگ میکامال | محیطی برای نشاط و هیجان

میکامال به عنوان بزرگترین مجموعه تفریحی و گردشگری جنوب ایران، محیطی سرشار از تفریح، سرگرمی، شادی و هیجان را برای همه فراهم آورده و سالن بولینگ این مجموعه یکی از همین امکانات بی‌شمار است.

 

شما کافی است قدم به مجموعه بی‌نظیر تفریحی، گردشگری میکامال بگذارید تا دیگر دلتان نیاید از آنجا بیرون بروید؛ آنقدر که برایتان سرگرمی، هیجان و امکانات تفریحی و ورزشی فراهم شده است.

 

مجموعه میکامال به عنوان یکی از جاهای دیدنی کیش، جاذبه های گردشگری زیادی دارد که هر کدام از آن‌ها می‌تواند دنیایی از خاطره برای شما بسازد؛ تله کابین، تونل باد، آکواریوم و سالن بولینگ بخشی از این جاذبه‌های گردشگری است.

 

بولینگ چیست؟

 

بولینگ ورزشی است که خیلی‌ها تاریخچه‌ی آن را در مصر باستان می‌دانند که گوی‌های سنگی را به سمت سنگ‌های دیگر روانه می‌کردند و امتیاز می‌گرفتند؛ اما آنچه امروز به عنوان بولینگ می‌شناسیم از نظر بعضی‌ها ریشه‌اش به آلمان می‌رسد با این حال سال 1895 قوانین بازی بولینگ در نیویورک به ثبت رسیده است.

 

در این ورزش توپ‌هایی که در آن سوراخ دارند، توسط ورزشکار در  لاین‌هایی که انتهای آن پین‌ها قرار داده شده، هدایت می‌شود و بر اساس آن امتیاز می‌دهند. این ورزش به تعادل بدن و دقت و تمرکز بالایی نیاز دارد و می‌تواند اوقات فرحبخشی را برای هر کسی فراهم کند.

 

در ایران هم اولین سالن بولینگ در سال 1335 در تهران افتتاح شد، حالا جزیره کیش در یکی از بی‌نظیرترین مجموعه‌های تفریحی و گردشگری کشور، یعنی مجموعه میکامال، صاحب سالن بولینگ مجهز شده است.

بولینگ میکامالمشخصات سالن بولینگ میکامال

 

سالن بولینگ میکا بر اساس استانداردهای جهانی ساخته شده و در سطحی است که می‌تواند پذیرای حرفه‌ای‌های بولینگ باشد و حتی در آینده، رقابت‌های داخلی و بین‌المللی را میزبانی کند.

 

این سالن در فضای بیش از 1100 متر مربع، در ضلع جنوب غربی و نمای مثلث شیشه‌ای و در طبقه اول مجموعه بزرگ تفریحی، گردشگری میکامال قرار دارد.

 

بولینگ میکامال در کنار گلف دیجیتال، پاتیناژ و باشگاه بدن‌سازی، مجموعه‌ای از ورزش‌های خاص و محبوب را شکل می‌دهند تا تمام ورزش‌دوستان و ورزش‌کاران بتوانند میکا را مثل باشگاه حرفه‌ای خود ببینند.

 

امکانات ورزشی بی‌نظیر در کنار بخش‌های تفریحی و رفاهی میکامال، به کیشوندان و گردشگران این فرصت را می‌دهد تا ساعت‌ها و بدون هیچ خستگی، اوقات دل‌پذیری را در کنار خانواده و دوستان در میکامال سپری کنند.

#
ما را دنبال کنید

شاید شما سفر به کیش را در برنامه خود گذاشته باشید اما ندانید که برای استفاده بهتر از زمان اقامت در کیش و لذت بردن از این فرصت گردشگری، چه چیزهایی را باید در برنامه سفر خود جای دهید. برای این کار معمولا جاذبه های گردشگری کیش را در اینترنت جستجو می کنید یا دنبال مکان های توریستی یا یا جاهای دیدنی کیش می گردید.شاید اگر بخواهید برنامه سفر دقیق تری داشته باشید چیزهایی مثل هتل های کیش، آب و هوای کیش، اقامت در کیش، غواصی در کیش، غذای دریایی، پارک دلفین ها، تفریحات کیش، بازی های آبی یا چیزهایی مثل این را هم جستجو کنید تا برنامه سفر دقیق تری داشته باشید. ... اما ما اینجا می خواهیم به شما کمک کنیم تا در زمان اقامت در کیش، جاهای شگفت انگیز تری ببینید و و وقتی برگشتید اگر کسی از شما پرسید توی کیش خوش گذشت یا نه؟ با اطمینان بگویید توی کیش آرزوهات خاطره میشه. اولین راهنمایی ما به شما این است که تله کابین میکامال یا تله کابین ساحلی کیش را جستجو کنید. تله کابین میکامال اولین تله کابین ساحلی ایران است که فاصله اسکله تفریحی کیش تا طبقه چهارم مرکز خرید و تفریح میکامال را طی می کند. کابین های زرد رنگ و زیبای این تله کابین را شرکت پورشه طراحی کرده و انحصارا برای کیش ساخته شده و کابین ها مجهز به سیستم تهویه و خنک کننده هستند. اما این تنها چیزی نیست که میکامال به عنوان بزرگترین پاساژ یا مرکز خرید در کیش برای گردشگران آماده کرده. اولین تونل باد یا تونل پرواز داخل یک مرکز تجاری، آکواریوم آب شور و آب شیرین با امکان غواصی، بولینگ، اسپا، سینما، سالن پاتیناژ (با استاندارد بازی های المپیک) و بسیاری از تفریحات هیجان انگیز را برای مردان، زنان و کودکان مسافران و توریست ها فراهم کرده تا کمکی به توریسم کیش کرده باشد.

تمامی حقوق این سامانه متعلق به مرکز خرید و تفریح میکامال است.1400