باشگاه بدنسازی

خدمت‌رسانی میکامال به بازدیدکنندگان‌اش چندبعدی و همه‌جانبه است و این مجموعه با بخش‌های متنوعی که دارد می‌تواند علاوه بر پر کردن سبد خرید مخاطبان خود، بر ذهن و بدن و سبک زندگی آن‌ها هم تاثیرگذار باشد. هر کسی که به میکا می‌آید می‌تواند در کنار کار و خرید و تفریح، فرصت ویژه‌ای برای سلامت و تندرستی در اختیار داشته باشد. به همین خاطر در میکامال علاوه بر ورزش‌های انحصاری و خاصی مانند بولینگ و هاکی روی یخ، باشگاه اختصاصی و جداگانه‌ای هم برای بدنسازی و تمرینات ورزشی در نظر گرفته شده است. باشگاه میکامال در طبقه‌ی چهارم، با بهره‌گیری از کامل‌ترین وسایل بدنسازی، دستگاه‌های استاندارد و مجهزترین امکانات رفاهی ورزشی، بهترین انتخاب برای بازدیدکنندگانی خواهد بود که به سلامتی خود احترام می‌گذارند. مربیان حرفه‌ای که همیشه در این باشگاه حضور دارند، نظارت دقیقی بر تمرینات خواهند داشت تا مراجعان به بهترین نتیجه دست پیدا کنند.

به این ترتیب، چه ساکنان کیش و چه کسانی که مدت کوتاهی در این جزیره به سر می‌برند، می‌توانند برای انجام ورزش و تمرین روزانه‌ی خود، یکی از بهترین باشگاه‌های کیش یعنی میکامال را انتخاب کنند.

#
ما را دنبال کنید

شاید شما سفر به کیش را در برنامه خود گذاشته باشید اما ندانید که برای استفاده بهتر از زمان اقامت در کیش و لذت بردن از این فرصت گردشگری، چه چیزهایی را باید در برنامه سفر خود جای دهید. برای این کار معمولا جاذبه های گردشگری کیش را در اینترنت جستجو می کنید یا دنبال مکان های توریستی یا یا جاهای دیدنی کیش می گردید.شاید اگر بخواهید برنامه سفر دقیق تری داشته باشید چیزهایی مثل هتل های کیش، آب و هوای کیش، اقامت در کیش، غواصی در کیش، غذای دریایی، پارک دلفین ها، تفریحات کیش، بازی های آبی یا چیزهایی مثل این را هم جستجو کنید تا برنامه سفر دقیق تری داشته باشید. ... اما ما اینجا می خواهیم به شما کمک کنیم تا در زمان اقامت در کیش، جاهای شگفت انگیز تری ببینید و و وقتی برگشتید اگر کسی از شما پرسید توی کیش خوش گذشت یا نه؟ با اطمینان بگویید توی کیش آرزوهات خاطره میشه. اولین راهنمایی ما به شما این است که تله کابین میکامال یا تله کابین ساحلی کیش را جستجو کنید. تله کابین میکامال اولین تله کابین ساحلی ایران است که فاصله اسکله تفریحی کیش تا طبقه چهارم مرکز خرید و تفریح میکامال را طی می کند. کابین های زرد رنگ و زیبای این تله کابین را شرکت پورشه طراحی کرده و انحصارا برای کیش ساخته شده و کابین ها مجهز به سیستم تهویه و خنک کننده هستند. اما این تنها چیزی نیست که میکامال به عنوان بزرگترین پاساژ یا مرکز خرید در کیش برای گردشگران آماده کرده. اولین تونل باد یا تونل پرواز داخل یک مرکز تجاری، آکواریوم آب شور و آب شیرین با امکان غواصی، بولینگ، اسپا، سینما، سالن پاتیناژ (با استاندارد بازی های المپیک) و بسیاری از تفریحات هیجان انگیز را برای مردان، زنان و کودکان مسافران و توریست ها فراهم کرده تا کمکی به توریسم کیش کرده باشد.

تمامی حقوق این سامانه متعلق به مرکز خرید و تفریح میکامال است.1400