دنیای اکتشاف

میکامال دنیای تودرتویی است که هر گوشه از آن، دری به سرزمینی تازه باز می‌کند و قهرمانان این دنیای پرماجرا هم خود بازدیدکنندگان آن‌اند. میکامال صرفا ویترینی از محصولات و خدمات در برابر مخاطبان‌اش نیست و آن‌ها خودشان پیوسته با این دنیای شگفت‌انگیز در تعامل‌اند و در کشف جذابیت‌های آن مشارکت دارند.

دنیای اکتشاف، یکی از فضاهای تعاملی و لذت‌بخش میکامال است که بازدیدکنندگان می‌توانند در آن رویارویی نزدیکی با گونه‌های ویژه و کمیابی از موجودات دریایی و دوزیست داشته باشند، آن‌ها را ببینند و لمس کنند و به این صورت، فاصله‌ی میان خود و طبیعت را از میان بردارند.

دنیای اکتشاف به‌همراه آکواریوم و جنگل بارانی مجموعه‌ای جذاب و مثال‌زدنی پدید می‌آورد که در آن، کودکان و بزرگ‌سالان در کنار هم قدم به جهان ناشناخته‌ها می‌گذارند و از زاویه‌ای جدید با طبیعت و زیبایی‌های پررمزوراز آن آشنا می‌شوند. هر کدام از این قلمروهای زنده، چهره‌ی جدیدی از هستی پیرامون‌مان را نمایان می‌کند و با برانگیختن کنجکاوی و پویایی ذهن مخاطبان و به‌ویژه کودکان و نوجوانان، شهامت‌شان را برای رویارویی با ناشناخته‌ها افزایش می‌دهد.

دنیای اکتشاف میکامال، سرشار از جذابیت‌های علمی و پژوهشی و فرصتی برای کنکاش و یادگیری خواهد بود؛ وجود چنین فضاهایی در این مجموعه‌ی تفریحی و تجار، آن را به محیطی چندوجهی با تجربه‌هایی ارزشمند و پربار تبدیل کرده است.

#
ما را دنبال کنید

شاید شما سفر به کیش را در برنامه خود گذاشته باشید اما ندانید که برای استفاده بهتر از زمان اقامت در کیش و لذت بردن از این فرصت گردشگری، چه چیزهایی را باید در برنامه سفر خود جای دهید. برای این کار معمولا جاذبه های گردشگری کیش را در اینترنت جستجو می کنید یا دنبال مکان های توریستی یا یا جاهای دیدنی کیش می گردید.شاید اگر بخواهید برنامه سفر دقیق تری داشته باشید چیزهایی مثل هتل های کیش، آب و هوای کیش، اقامت در کیش، غواصی در کیش، غذای دریایی، پارک دلفین ها، تفریحات کیش، بازی های آبی یا چیزهایی مثل این را هم جستجو کنید تا برنامه سفر دقیق تری داشته باشید. ... اما ما اینجا می خواهیم به شما کمک کنیم تا در زمان اقامت در کیش، جاهای شگفت انگیز تری ببینید و و وقتی برگشتید اگر کسی از شما پرسید توی کیش خوش گذشت یا نه؟ با اطمینان بگویید توی کیش آرزوهات خاطره میشه. اولین راهنمایی ما به شما این است که تله کابین میکامال یا تله کابین ساحلی کیش را جستجو کنید. تله کابین میکامال اولین تله کابین ساحلی ایران است که فاصله اسکله تفریحی کیش تا طبقه چهارم مرکز خرید و تفریح میکامال را طی می کند. کابین های زرد رنگ و زیبای این تله کابین را شرکت پورشه طراحی کرده و انحصارا برای کیش ساخته شده و کابین ها مجهز به سیستم تهویه و خنک کننده هستند. اما این تنها چیزی نیست که میکامال به عنوان بزرگترین پاساژ یا مرکز خرید در کیش برای گردشگران آماده کرده. اولین تونل باد یا تونل پرواز داخل یک مرکز تجاری، آکواریوم آب شور و آب شیرین با امکان غواصی، بولینگ، اسپا، سینما، سالن پاتیناژ (با استاندارد بازی های المپیک) و بسیاری از تفریحات هیجان انگیز را برای مردان، زنان و کودکان مسافران و توریست ها فراهم کرده تا کمکی به توریسم کیش کرده باشد.

تمامی حقوق این سامانه متعلق به مرکز خرید و تفریح میکامال است.1400