تله کابین

نوبت اول 10 الی 13 - نوبت دوم 17 الی 21

تجربه‌ی سوار شدن بر تله‌کابین در جزیره‌ی کیش آن هم از بام یک مرکز خرید تا کرانه‌های مرجانی خلیج فارس، رویدادی ویژه در گردشگری ایران و منطقه است و برای کسانی که رهسپار کیش می‌شوند، جذابیتی وسوسه‌برانگیز خواهد بود. 
میکامال در این سفر، بخشی از آسمان کیش را در اختیار افراد می‌گذارد تا از چشم‌اندازی بکر و تمام‌نما به تماشای جزیره‌ی کیش و ساحل خلیج فارس بپردازند. تله‌کابین میکا با امکان جابه‌جایی 600 نفر در هر ساعت، پلی میان دو نقطه‌ی جذاب جزیره یعنی مجموعه‌ی تجاری و تفریحی میکامال و اسکله‌ی تفریحی کیش برقرار می‌کند. مسیر رفت و برگشت این سفر حدود ۳ کیلومتر است که حدود ۳۰ دقیقه ادامه خواهد داشت و بیست کابین معمولی و دو کابین VIP با امکانات ویژه، مسافران را بین دو ایستگاه جابه‌جا می‌کنند. این کابین‌ها با داشتن سامانه‌ی خنک‌کننده، پخش موسیقی، نمایشگر تبلیغاتی، ارتباط بی‌سیم دوطرفه با ایستگاه و نورپردازی داخلی و خارجی در شب، آسایش کاملی برای مهمانان خود فراهم می‌آورند. 

 


کابین‌های عادی هشت نفر را در خود جای می‌دهند و به این ترتیب، گزینه‌ی خوبی برای خانواده‌ها و گروه‌های چند نفره‌اند تا این لحظه‌های به‌یادماندنی را – چه در روشنایی روز و چه در شب‌های روشن کیش – در کنار یکدیگر سپری کنند. دو کابین چهار نفره‌ی VIP‌ ویژه‌ی کسانی است که می‌خواهند در این سفر از امکانات بیش‌تری هم‌چون اینترنت بی‌سیم، رایانه‌ی دستی (iPad) و پذیرایی نیز برخوردار شوند. 
تله‌کابین ساحلی میکامال بی‌شک دریچه‌ی تازه‌ای به‌سوی زیبایی‌های جزیره‌ی کیش است که می‌تواند به شاخصه و نشان ویژه‌ای برای کیش تبدیل شود و وجهه‌ی تازه‌ای به سیمای گردشگری جزیره ببخشد. میکا کیش برای دست یافتن به این هدف، بهترین‌ها را برای پروژه‌ی تله‌کابین برگزیده؛ انتخاب شرکت پیشرو و مطرح سوییسیِ BMF به‌عنوان سازنده‌ی تله‌کابین نمونه‌ای از این دقت نظر است؛ این شرکت با سابقه‌ی درخشان ۵۰ ساله در ساخت کابین‌ها و اتاقک‌ها و سیستم‌های کابلی هوایی در سراسر جهان، یکی از حرفه‌ای‌ترین‌های این حوزه است و تله‌کابین میکامال با توجه به شرایط ویژه‌اش یکی از مهم‌ترین پروژه‌های BMF به شمار می‌آید.

 


نام دیگری که بر اعتبار این پروژه افزوده، استودیوی طراحی پورشه (Porsche Design Studio) است که طراحی چشم‌گیر و منحصربه‌فردش برای اتاقک‌های تله‌کابین میکا، کاملا برازنده‌ی وجهه و زیبایی چنین مجموعه‌ای است. در کنار این‌ها، برند خوش‌آوازه‌ی سواروسکی (Swarovski) نیز حضور دارد که در طراحی داخلیِ دو اتاقک VIP این تله‌کابین، آمیزه‌ای از تخصص و ظرافت هنرمندانه‌ی را به نمایش گذاشته است.  
سازه‌ی عظیم ایستگاه اول تله‌کابین میکا مال در ارتفاع حدودا ۳۰ متری و بر بالای طبقه‌ی چهارم قرار دارد، با این حال با فناوری نوین و پیش‌رفته‌ای که شرکت آلمانی G+H برای جداسازی ارتعاش به میکا مال آورده است، هیچ صدا و لرزشی از این ایستگاه به درون طبقات نفوذ نخواهد کرد.
تله‌کابین میکا مال بر فراز آسمان کیش خواهد توانست با آوازه‌ی خود، گردشگران مشتاق داخلی و خارجی را به این جزیره‌ی زیبا و البته به مجموعه‌ی تجاری و تفریحی میکامال بکشاند. 

#
پیشنهاد_ویژه
پیشنهاد ویژه تفریح
خرید
سایر فروشگاه های این طبقه
ما را دنبال کنید

شاید شما سفر به کیش را در برنامه خود گذاشته باشید اما ندانید که برای استفاده بهتر از زمان اقامت در کیش و لذت بردن از این فرصت گردشگری، چه چیزهایی را باید در برنامه سفر خود جای دهید. برای این کار معمولا جاذبه های گردشگری کیش را در اینترنت جستجو می کنید یا دنبال مکان های توریستی یا یا جاهای دیدنی کیش می گردید.شاید اگر بخواهید برنامه سفر دقیق تری داشته باشید چیزهایی مثل هتل های کیش، آب و هوای کیش، اقامت در کیش، غواصی در کیش، غذای دریایی، پارک دلفین ها، تفریحات کیش، بازی های آبی یا چیزهایی مثل این را هم جستجو کنید تا برنامه سفر دقیق تری داشته باشید. ... اما ما اینجا می خواهیم به شما کمک کنیم تا در زمان اقامت در کیش، جاهای شگفت انگیز تری ببینید و و وقتی برگشتید اگر کسی از شما پرسید توی کیش خوش گذشت یا نه؟ با اطمینان بگویید توی کیش آرزوهات خاطره میشه. اولین راهنمایی ما به شما این است که تله کابین میکامال یا تله کابین ساحلی کیش را جستجو کنید. تله کابین میکامال اولین تله کابین ساحلی ایران است که فاصله اسکله تفریحی کیش تا طبقه چهارم مرکز خرید و تفریح میکامال را طی می کند. کابین های زرد رنگ و زیبای این تله کابین را شرکت پورشه طراحی کرده و انحصارا برای کیش ساخته شده و کابین ها مجهز به سیستم تهویه و خنک کننده هستند. اما این تنها چیزی نیست که میکامال به عنوان بزرگترین پاساژ یا مرکز خرید در کیش برای گردشگران آماده کرده. اولین تونل باد یا تونل پرواز داخل یک مرکز تجاری، آکواریوم آب شور و آب شیرین با امکان غواصی، بولینگ، اسپا، سینما، سالن پاتیناژ (با استاندارد بازی های المپیک) و بسیاری از تفریحات هیجان انگیز را برای مردان، زنان و کودکان مسافران و توریست ها فراهم کرده تا کمکی به توریسم کیش کرده باشد.

تمامی حقوق این سامانه متعلق به مرکز خرید و تفریح میکامال است.1400