غذاهای محلی مشهد

در پخت غذاهای مشهدی از مواد غذایی تازه و درجه‌ی یک استفاده می‌شود و در نتیجه همیشه طعم و عطری خوب و خاطره انگیز دارند. امکان ندارد غذاهای محلی و خوشمزه مشهد را تست کنید و تعریف نکنید.

کباب شیشلیک

شیشلیک یک نوع کباب لذیذ و یکی از گران‌ترین و سنتی ترین غذاهای ایران است که شهرت جهانی هم دارد.

شله مشهدی

اسم شله مشهدی را فک کنم همه شنیدید، شله یکی از غذاهای سنتی و معروف مشهد به حساب می‌آید و چون از حبوبات و گوشت تهیه می‌شود، بسیار مقوی است و ارزش غذایی بالایی هم دارد.

البته اهالی مشهد از شله بیشتر در مراسمات سوگواری و نذری‌هایشان استفاده می‌کنند.

 

 

 

 

 

#
پیشنهاد_ویژه
پیشنهاد ویژه غذا
سایر فروشگاه های این طبقه
ما را دنبال کنید

شاید شما سفر به کیش را در برنامه خود گذاشته باشید اما ندانید که برای استفاده بهتر از زمان اقامت در کیش و لذت بردن از این فرصت گردشگری، چه چیزهایی را باید در برنامه سفر خود جای دهید. برای این کار معمولا جاذبه های گردشگری کیش را در اینترنت جستجو می کنید یا دنبال مکان های توریستی یا یا جاهای دیدنی کیش می گردید.شاید اگر بخواهید برنامه سفر دقیق تری داشته باشید چیزهایی مثل هتل های کیش، آب و هوای کیش، اقامت در کیش، غواصی در کیش، غذای دریایی، پارک دلفین ها، تفریحات کیش، بازی های آبی یا چیزهایی مثل این را هم جستجو کنید تا برنامه سفر دقیق تری داشته باشید. ... اما ما اینجا می خواهیم به شما کمک کنیم تا در زمان اقامت در کیش، جاهای شگفت انگیز تری ببینید و و وقتی برگشتید اگر کسی از شما پرسید توی کیش خوش گذشت یا نه؟ با اطمینان بگویید توی کیش آرزوهات خاطره میشه. اولین راهنمایی ما به شما این است که تله کابین میکامال یا تله کابین ساحلی کیش را جستجو کنید. تله کابین میکامال اولین تله کابین ساحلی ایران است که فاصله اسکله تفریحی کیش تا طبقه چهارم مرکز خرید و تفریح میکامال را طی می کند. کابین های زرد رنگ و زیبای این تله کابین را شرکت پورشه طراحی کرده و انحصارا برای کیش ساخته شده و کابین ها مجهز به سیستم تهویه و خنک کننده هستند. اما این تنها چیزی نیست که میکامال به عنوان بزرگترین پاساژ یا مرکز خرید در کیش برای گردشگران آماده کرده. اولین تونل باد یا تونل پرواز داخل یک مرکز تجاری، آکواریوم آب شور و آب شیرین با امکان غواصی، بولینگ، اسپا، سینما، سالن پاتیناژ (با استاندارد بازی های المپیک) و بسیاری از تفریحات هیجان انگیز را برای مردان، زنان و کودکان مسافران و توریست ها فراهم کرده تا کمکی به توریسم کیش کرده باشد.

تمامی حقوق این سامانه متعلق به مرکز خرید و تفریح میکامال است.1400